Haber

Şehit yakınları ve gaziler Cumhur İttifakı’nın yanında

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, milletimizin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na desteğini 14 Mayıs’ta sandıkta göstereceğini söyledi.

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı Abbas Gündüz, 14 Mayıs’ta milletin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na desteğini sandıkta ortaya koyacağını belirterek, Cumhur İttifakı’nın 14 Mayıs’ta seçime gideceğini söyledi. yeni sistem kalıcı Mecliste birlik olması gerektiğini söyledi. Gündüz, “Bu ittifak, ülkemizin yaşadığı en büyük felaket olan 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından milletimizin hızla toparlanmasını sağlayan en önemli unsur olmuştur. Cumhurbaşkanımızın talimatı ve kahraman Bakanımızın teröre karşı dik ve kararlı duruşu sayesinde Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı mücadele sürecinin itici gücü olmuştur” dedi.

Gündüz, “Türkiye’nin bekası ve kalkınması için büyümenin sürekliliği, yönetimde istikrar ve temsilde adalet yeni yönetim sisteminin dinamosu olmuştur.”

“FETÖ/PKK ve onunla birlikte hareket eden şer odaklarının var olduğu bir dönemde Türkiye kuşatılmış, tüm unsurlarıyla birileri saldırmış, İslam coğrafyası adeta kan gölüne dönmüş, sorumluluk bilinciyle hareket eden bir sivil toplum örgütü olarak hareket etmiştir. Kamu vicdanının sesi olan devlet teşkilatı birlik olup dayanışma içinde Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakına tam desteğimiz var.FETÖ/PKK ve diğer hainler, işbirlikçileri ve üst istihbaratın ülke istikrarını bozma planları yaptıkları açıktır. güvenlik ortamı İşte biriz, bu hainlerin oyunlarını bozmak için beraberiz.Terör ve teröre siyaset üstü yaklaşımda birleştik.Görüş gösteriyoruz.Yabancı milisler,siyonistler,terör destekçileri asla başaramayacaklar. Türkiye’yi esir almaktır.Kin ve nefret eken şer odakları yok olmaya mahkumdur.Cumhur İttifakı 6’lı bir masa değil, devletini, milletini, vatanını seven yerli ve milli halktır. ve bayrak. Buna aziz milletimiz karar verecektir. Kanımızın, Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Cumhur İttifakının yanındayız.” – DİYARBAKIR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu