Haber

75 yaşındaki Mustafa amcadan seçim çalışması!

Türkiye’de 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde heyecan dorukta. 11 gün sonra yapılacak seçimler için her ilimizde tanıtım çalışmaları yapılıyor. 75 yaşında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğansevgili Mustafa AmcaO da bisikletiyle seçim kampanyasına katılıyor.

“BU SEÇİM ÜLKEMİZİN SON DAMARIDIR”

İstanbulda Cumhurbaşkanı ErdoğanVe AK Parti Pankartların asılması çalışmalarına destek veren Mustafa Amca, tüm vatandaşları bu çalışmalara katılmaya davet etti. Milli Nizam Partisi’nden bu yana siyaseti etkin bir şekilde takip ettiğini ve seçim faaliyetlerinde yer aldığını belirten Mustafa Amca, şunları söyledi: “Nerde bu yaşlılar? Seçim için mezar başında mı konuşacaklar? Bu seçim ülkemizin son damarı, kaybetmemiz lazım. Uyumayalım. Reis’ten sonra yolumuza devam edelim”söz konusu.

“DAHA İLERİ GİTMEMİZ GEREKİYOR”

İstanbulda Türkiye’nin ilk SİHA gemisi TCG AnadoluTürkiye’yi ziyaret ettiğini belirten Mustafa Amca, SİHA ve insansız hava araçlarının mimarı. Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar Onu övdü. Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen Teknofest’e gittiğini söyleyen Mustafa amca, şunları söyledi: “Daha ileri gitmemiz gerekiyor. Uçak gemimiz yapıldı, Çanakkale’de daha iyisi yapılacak. Şimdi ABD ve Yunanistan atlamaya başladı. İplerini de çekeceğiz inşallah.”ifadeleri kullandı.

Başında TCG Anadolu logolu şapka Mustafa AmcaHayatının geri kalanında bu şapkayı çıkarmayacağını söyledi.

KAYNAK: HABER7

haber-balya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu