Haber

Ankaragücü’nün Gecekondu Hatay’daki Taraftar Grubu: “Geldik Yaraya Merhem Olmaya Çalışıyoruz”

HABER: TAMER ARDA ERŞİN – Kamera: FATİH NAZIM EFE

Ankaragücü’nün taraftar grubu Gecekondu, topladığı yardımlarla Hatay’a geldi. Depremzedelere yardım etmeye çalışan destek grubunun lideri Ali İmdat, “Buraya 5 tırla geldik. 5 tırla geldik. 100 arkadaşımız var. Geldik, bir meşale olmaya çalışıyoruz. Bir iki günde elimizden geldiğince yardım ettik. Milletimizin başı sağolsun.” .

Ankaragücü’nün taraftar grubu Gecekondu, topladığı bağışları Hatay’a getirdi. Hatay’da 2 gündür arama kurtarma çalışmaları da dahil olmak üzere depremzedelere yardım etmeye çalışan taraftar grubunun lideri Ali İmdat, ANKA Haber Ajansı’na konuştu. İmdad dedi ki:

“Vallahi depremden bu yana çalışıyoruz. Deprem bölgesine gidip yardım etmek için bir grup oluşturmaya karar verdik. Hem taraftar gruplarımızdan hem de arkadaşlarımızdan derneğimize güzel bir ilgi oldu. hayır kampanyası.Yalnızca para talebi yoktu. , Battaniye… 5 TIR’la geldik buraya 100 arkadaşımız var geldik bir yarayı sarmaya çalışıyoruz. 2. Milletimizin başı sağolsun büyük dert Allah geride kalanlara hayırlı ömürler versin.

“BUGÜN KARA BİR GÜN. KARA BİR GÜNE KATILMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Daha önce Hatayspor deplasmanına gelmiştik. Bizi burada çok iyi ağırladılar. O zamanlar şampiyonluk için oynuyorduk. Burada çok yedik. Güzel bir arkadaşlığımız var. Daha doğrusu artık herkesle keyifli bir dostluğumuz var. Bu tür havalarda hep bu dostlukları yaşadık. Bizim kimseyle kavga etmek gibi bir işimiz yok. Bugün dünya bunu fiilen gördü. Bugün kara gün. Bizler de kara güne ortak olmaya çalışıyoruz.

Ankaragücü seyircisinde böyle bir algı oluşturuyorlar. Ankaragücü seyircisi biraz gergin olabilir ama Ankaragücü seyircisi her zaman bu vatanın ve milletin peşinde olmuştur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu