İş

Haluk Levent’ten ‘Para’ açıklaması!…

Haluk Levent ‘dan para açıklaması geldi. Ahbap Derneği’nin kurucusu ve lideri olan ünlü isim, “Sizin paranız benim onurumdur!” dedi. o devam etti. İşte o açıklama…

Haluk Levent’ten ‘Para’ açıklaması!…

Geçtiğimiz günlerde bugün saat 22.00’de açıklama yapacağını sosyal medya hesaplarından duyuran Ahbap Derneği’nin kurucusu ve başkanı Haluk Levent, spekülasyonlar nedeniyle açıklamasını gündeme getirdi.

“Herkes toplanan bağışlara el konulacağını düşündü…”

Sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklama yapan Haluk Levent, “O kadar çok spekülasyon yapıldı ki herkes toplanan bağışlara el konulacağını ve Kızılay veya Afad’a devredeceğimi yazıyor. Olay büyümesin diye erkenden açıklama yapayım dedim.”ifadeleri kullandı.

Haluk Levent kimdir?

“Toki ile konuştum, acil durum evi yaptıracağız!”

“Durumu açıklamadan önce şunu söyleyeyim. Senin paran benim onurum! Onu kimseye vermeyeceğim! veremem! Kimse bana sormadı! Yüzbinlerce insan şu anda donarak evsiz kalıyor. İlk iş, TOKİ ile görüştüm. Acil konut inşa edeceğiz! Anlatacağım iddia şuydu: Son 2 gündür bazı işgüzarların sahadaki AHBAP faaliyetlerini aksatmaya çalıştıklarını gördük. Kırılma noktasına gelmiştik. Dünden beri ilgili mercilere şikayetimizi ilettik. Neyse ki yetkililer olayı çözdü. Sahadayız”

işimizin başındayız…”

…..İşimizin başındayız. Daha önce duyurduğumuz planları sıkı bir şekilde uygulayacağız. Bu bütçenin bir ölçüsü daha bağış olarak gelince acil eylem planımıza geçtik ve perişan ruhlarımız için bir ev yapmaya karar verdik! Bilginize….”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu