Haber

Kavaklıdere’de Yol Çalışmaları Tamamlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Kavaklıdere girişindeki bin 300 metrelik yolun son asfalt çalışmasını tamamladı. Ekipler, Turgut Özal Bulvarı’nda da son asfalt çalışmasına başladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 13 ilçede modern alt ve üst yapı yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda il genelinde projelerini hayata geçirmeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, Kavaklıdere’de başlattığı altyapı ve üstyapı projesi kapsamında şehrin girişindeki yolun asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Ekipler, Turgut Özal Bulvarı’nda da son kat sıcak asfalt döküm çalışmasına başladı.

Şehir Girişi Son Kat Asfalt Dökümü Tamamlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Kavaklıdere merkezde yapımı tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından üst yapı yenileme çalışmalarına başlandı. Bu kapsamda kent merkezindeki sıcak asfalt çalışmaları tamamlanırken, Turgut Özal Bulvarı üzerindeki 750 metrelik kesimde kaldırım ve bordür çalışmaları tamamlandı ve bölgede son kat sıcak asfalt çalışmasına başlandı.

Meslek Yüksekokulu Yoluna Doğru Sıcak Asfalt

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, şehir içi yolda yağmursuyu şebekesi altyapı imalat çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol üst yapı imalatlarına da başlayacak. Meslek Yüksekokulu-Karayolları teması için iklim kurallarının uygun olması halinde iki kat asfalt serilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

hilvan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu