Haber

Kendi ağzından çıkana Oğuzhan Uğur bile inanamayacak! Bakın Fatih Terim ne demiş?

Sosyal medya yayıncısı Oğuzhan Uğur, Galatasaray taraftarlarının yansımasını yakaladı. Programında Fenerbahçe Lideri Ali Koç’u ağırlayacağını açıklayan Uğur’un yıllar önce Fatih Terim ile ilgili yaptığı konuşma gündeme geldi.

OĞUZHAN UĞUR NE DEDİ?

İşte Oğuzhan Uğur, Terim hakkında şunları söyledi: “Bana Fatih Terim’den bahset. Bizi havaya uçururlar mı? Aynı şey oldu. Dışarı çıkıp tekrar havaya uçurdular. O çok garip bir adam. Bir yerin basılması normaldir. Türkiye’de kimse mesleğiyle anılmıyor. Fatih Terim deyince aklıma başka bir şey geliyor. Fatih Terim karşı konulamaz müttefikleri olan bir ülkedir. Bozamaz, kıramaz, saldıramazsınız. Basın toplantısından insanları kovuyor. Yenildiniz, eleştirmek adettendir. Mafya Ilık mı oynuyor, ne yapıyor? Hiç dövülüp kaçan bir mafya var mı? Basın açıklamasında ne dedi? Ailem, devletim, milletim için… Zaten başına bir şey gelse neden önce bir devleti, bir milleti övüyor?”

TARAFTARLARDAN TEPKİLER

Galatasaray taraftarları Oğuzhan Uğur’a tepki gösterdi. Pek çok hayran, “Aynı şeyi yüzüne de söyleyebilir misin?” diye soruyor. yorumunu yazdı

İşte sosyal medya paylaşımları:

akcakent-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu