Haber

Okan Buruk “Galatasaray’a gel” dedi! Hedef Tielemans

Galatasaray’ın Süper Lig’de 3 yıllık şampiyonluk hasretine son veren teknik direktör Okan Buruk, Tivibu Spor’da katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulundu.

“GALATASARAY’A GEL ŞEYİNİ BAŞLATALIM”

26 yaşındaki yıldız futbolcuyu takımında görmek isteyen Buruk, “Tielemans’a ‘Come to Galatasaray’ olayıyla başlayalım. Tabii ki değerli oyuncular. Bir takımın ilk tercihi” diyerek taraftarlarına seslendi. Tielemans gibi serbest bırakılan bir oyuncunun İngiltere’de kalması gerekiyor ama bazen bunu bilmiyorsunuz.”

YORUM SAYISI UÇUŞ ALIYOR

Okan Buruk’un Youri Tielamans için “Come To Galatasaray” davetinin ardından Belçikalı oyuncunun son paylaşımına yapılan yorum sayısı 100 bine yaklaştı.

İşte Buruk’un açıklamaları;

“Tielemans’a Come to Galatasaray olayıyla başlayalım. Değerli oyuncuların takımınızda görmek isteyeceğiniz oyuncular olması adettendir ama bu kolay değil. Bedava bir oyuncu için ilk şey Premier Lig’de kalmaktır. Bu tür oyuncular.”

“Bazen nasıl bir fırsat çıkacağını bilemiyorsunuz. Şu an Galatasaray’ın en büyük avantajı Icardi, Mertens, Mata… Böyle önemli oyuncuların gelmesi. Zaniolo’nun 23 yaşında Türkiye’ye gelmesi önemli. diğer oyuncular için de önemli, gidilmesi gereken bir yer olduğunu açıkça gösteriyorsunuz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu