Teknoloji

Türkiye’de üretilecek makyajlı Hyundai i20’den yeni görüntüler

ensonhaber.com

Yakın zamanda güncellenen tasarımıyla yollara çıkacak olan makyajlı Hyundai i20’nin fotoğrafları paylaşıldı.

2023 yılının ikinci yarısında satışa çıkması beklenen makyajlı i20, küçük detaylar dışında yepyeni versiyondan pek farklı görünmüyor.

Aracın ön kısmına baktığımızda sadece ızgaraların ve sis lambalarının olduğu yerlerde ufak tefek değişikliklerin olduğunu görüyoruz.

Hyundai i20, standart 4,2 inç LCD ekran, USB tip-C, 4G ağına dayalı ikinci nesil eCall ve Havadan (OTA) harita güncellemeleri ile donatılmıştır.

Makyajlı model ayrıca isteğe bağlı 10,25 inç ekran, 10,25 inç multimedya ekranı, Apple CarPlay, Android Auto, kablosuz şarj cihazı ve en gelişmiş Bluelink telematik güncellemesi sunuyor.

Arka Çapraz Trafik Yardımı (RCCA), bir park yerinden geri geri çıkarken, arkadaki veya yandaki araçlarla potansiyel bir çarpışma riski algıladığında otomatik olarak frenleri uygular.

Kör Nokta Çarpışma Önleme Yardımı (BCA), sağ veya sol şeritte bir araç algılandığında dikiz aynalarında beliren görsel uyarıları kullanır.

Navigasyon tabanlı Akıllı Hız Sabitleyici (NSCC), otoyollarda virajları veya düzlükleri belirtmek için aracın navigasyon sistemini kullanır ve daha güvenli sürüş için hızı ayarlar.

Üretim üçüncü çeyrekte başlıyor

Yeni i20’nin üretimi, 2023’ün üçüncü çeyreğinde Hyundai’nin İzmit’teki fabrikasında başlayacak ve ardından eş zamanlı olarak Avrupa ve Türkiye’de satışa sunulacak.

fethiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu